Zábradlí pro exteriér

V této části vám nabízíme nerezová zábradlí do exteriéru. Nerezová zábradlí (AISI 304), která většinou nabízíme, jsou tvořena buď v trubkové konstrukci s profilem 42,4 mm, a nebo v jeklové (hranaté) konstrukci v profilu 40/40. Síla stěny materiálu je 2mm.

Výplní prostoru je buď bezpečnostní sklo,nabízené v čiré,mléčné a bronzové variantě, nebo průběžná výplně, kterou většinou tvoří 12 mm silná nerezová výplň, případně varianta hranaté výplně 10/10 v řadách nad sebou. Venkovní zábradlí, vzhledem k zateplení a stropním děrovaným panelům SPIROLL má, co se týká kotvení zábradlí svá specifika. Stává se, že lidé chodí s požadavkem na realizaci venkovního zábradlí až po zateplení a finálních omítkách. Pokud nemají fotky z průběhu stavby a hlavně zateplení, je problém najít místa pro ukotvení zábradlí bez sond do pláště budovy, což obnáší následné opravy pláště budovy.

Co se týká stropních panelů, je nutné mít zazděné otvory v těchto panelech v místech, kde bude předpokládané kotvení zábradlí. Čím dříve se na nás obrátíte, tím lépe a bez zbytečných navýšených nákladů pro Vás.

 
Vážení zákazníci,

vzhledem k vysoké poptávce a delším výrobním termínům,
v tuto chvíli bohužel nejsme schopni přijímat nové zakázky.
Velmi nás to mrzí a doufáme,
že brzy budeme schopni nové poptávky uspokojit.

Váš tým APOLO.